Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

Strona główna

Najnowsze aktualności

Procedura wydania opinii dot. ścieżki

13 kwietnia 2023

PROCEDURA UBIEGANIA SIĘ O WYDANIE OPINII W POWIATOWEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ W OPATÓWKU O POTRZEBIE OBJĘCIA DZIECKA / UCZNIA ZINDYWIDUALIZOWANĄ ŚCIEŻKĄ REALIZACJI OBOWIĄZKOWEGO ROCZNEGO PRZYGOTOWANIA PRZEDSZKOLNEGO / ZINDYWIDUALIZOWANĄ ŚCIEŻKĄ KSZTAŁCENIA

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 lutego 2013 r. w sprawie szczegółowych zasad działania publicznych poradni psychologiczno - pedagogicznych, w tym publicznych poradni specjalistycznych (z późn.zm).

Czytaj więcej o: Procedura wydania opinii dot. ścieżki
Przejdź do -

Znamy już zwycięzców Międzyszkolnego logopedycznego konkursu literackiego "Dobro zawsze zwycięża"

24 marca 2023

W roku szkolnym 2022/2023 zespół ds. opieki logopedycznej Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opatówku zorganizował Międzyszkolny logopedyczny konkurs literacki „Dobro zawsze zwycięża”.

Czytaj więcej o: Znamy już zwycięzców Międzyszkolnego logopedycznego konkursu literackiego "Dobro zawsze zwycięża"

Spotkanie w ramach sieci współpracy pedagogów i psychologów

16 grudnia 2022

W dniu 23.11.2022r. odbyło się spotkanie w ramach sieci współpracy nauczycieli, pedagogów, psychologów, zatrudnionych w szkołach, przedszkolach  na terenie powiatu kaliskiego.  

Czytaj więcej o: Spotkanie w ramach sieci współpracy pedagogów i psychologów